Reklam

Evlilik Teklifi Sözleri Uzun

Evlilik Teklifi Sözleri Uzun

Uzun evlilik teklifi sözleri yazımızda birbirinden romantik evlilik teklifi sözleri 2021, sevgiliye evlilik teklifi mesajları ve yazıları bulabilirsiniz.

Evlilik Teklifi Sözleri Uzun

Sen benim hayatımda ilk defa aklımı başımdan alan kişisin. Kalbimin ritmini değiştirmeyi başarıyorsun. Aklımın sende kalması için kalbime ömür boyu sahip çıkar mısın?

Hayatıma anlam katmaya, dertlerime ortak olmak, benimle hiç önünü görmediğin bir gelecek için adım atabilir misin?

Hayatımın içi bu kadar karanlıkken biran da ortaya çıkmış olan gökkuşağı gibi renk verdin bana ve ömür boyu öyle kalmak ister misin?

Gözlerine ne zaman baksam heyecanlanıp, midemde kelebeklerin uçtuğunu hisseiyorum. Seninle ömrümün sonuna kadar aynı havayı solumak istiyorum. Beni mutlu etmek, seni mutlu etmem için bana evet der misin?

İkimiz de yatağa yattığımız zaman tavana bakıyorsak, aynı tavana neden beraber bakmayalım ki? Benimle aynı tavana bakmayı bir ömür boyu kabul eder misin?

Aşkı en derinde yaşayabilmek, ardından atlayabilmek kör kuyularına gözün kapalı olacak şekilde. Daha sonrasında bir anda o kör kuyudan çıkıp, göğe yükselmek gibi duygu yoğunluğunu yaşarsın. Geçmişte yaşaan bir adam; ilk aşık ol, sonra da seni öldürebilmesini izin ver demiş. Beni öldürebilecek aşkın, beni öldüreblecek olanın sen olmasını istiyorum Tanrımdan. İzin ver bir ömür sana hasret olup, aşkına tutsak olabileyim benim olur musun?

En güzel >uzun aşk sözleri< yazımızdaki sözlerle de teklif edebilirsiniz.

Seni ilk gördüğüm o andan beri kalbimin ritmini değiştirebilen tek kişi oldun. Bakışını, gözlerini, gülüşünü bir an bile aklımdan çıkartmadım. Düşündüğüm zamanlardaysa kalbim yerinden çıkacakmış gibi olmaya başladı. Eğer sende istersen eğer bir ömür boyu kalbimin ritmini arttır mısın?

Hiç kimsede olmayan bir kalbin içine düşüverdim bir anda. Kendimi asla bulamam dediğim o mükemmel kalbin içerisinde buldum. Sen hayatıma girdiğin ilk günden beri ben kim olduğumu, ne olduğumu unutuverdim. Aşkla bir arada olmak ve tamamen kendimi sana teslim ettim. Kadınım, sonsuza dek beni teslim almak ister misin?

Hayatını hayatımı birleştirebilmek çok uzun seneleri alabliir belki fakat ilk adımın özel olması önemlidir. Aşka açılan kapımı ben seninle attım bu hayatta. Ömür boyu benim olmaya, benimle beraber şahitlik etmek ister misin? Gönlümün ortasında taht kurmak istersen, sevgilim olur musun?

Dinlediğim şarkı ne oluyorsa olsun tüm kapılar dönüp dolaşıp sana açılıor. Sana ve o güzel gözlerine. O güzel gözlerine baktığım zaman kalbimin yerinden çıkacağını hissediyorum. Duygularımı en yoğun şekilde yaşıyorum ve buna anlam verebilmek benim için çok zor birtanem. Çünkü hayatımda ilk defa aşık oluyorum. Senin o güzel kalbinde kalmak, bir ömür boyu orada kendime yer edinmek istiyorum. Kalbinde bana bir yer açar mısın?

Geceler boyunca düşünüyorum. Elimden tutup benimle gelir mi acaba diye. Sana olan sevgim gün geçtikçe tüm bedenimi ele geçirdi. Benim aşkımında seni sarma vakti geldi bence artık? Sevgilim, eşim, sevgimin ortağı, hayatın boyunca bu eli hiç bırakmamak üzer tutar mısın?

Sana aşığım. Yanlış duymadın tabii ki de ölesiye seni seviyorum. Delirmiş gibi her saniye aklımdasın, hiçbir zaman da çıkmayacaksın. Seni ta gördüğüm o günden beri kafamın ve kalbimin içindesin. Senden ruhen uzak kalmak istesem de yanımda olmadığın zamanlarda ruhum her zaman yanında oluyor. Artık buna bir son vermek ve her zaman yanımda olmaya ne dersin?

İlk tanıştığımız anda işte dedim bu kadın benim hayatımın aşkı. Gönlümün sultanı olacak bir kadın. İlk başta korktum fakat artık bu korkudan eser kalmadı. Elini tutarak yürüyeceğimiz o yolları düşündüğüm zaman mutlu oluyorum. Hayallerimin içinde hep sen varsın, benimle berabersin. Bu hayallerimi gerçekleştirmek için can atıyorum. Tabii sende bana evet dersen. Hayallerimi geri de bırakıp gerçeğe kucak açmak istiyorum artık. Sabah uyandığında seni seviyorum diyebilmek, sana ölesiye sarılmak istiyorum. Benimle tüm hayallerini gerçekleştirmeye evet der misin?

Evlenme Teklifi Mesajları

Ellerini versen bana gözüm kapalı seninle ömrümü geçirebilirim. Kendini bana bıraksan seni bir ömür koruyup kollayabilirim. Gözlerime kilitlensen gözümü kırpmadan sadece gözlerine bakarak uçurumdan bile atlayabilirim. Bana evet dersen eğer kalbimi de sana sonsuza kadar mühürleyebilirim buna inan sevgilim.

Sana aşkımı anlatmak isterdim. Seni ne kadar güzel sevdiğimi, her anını sana yaşatmak isterdim. Ama bunu anlatabileceğim tek bir yer var sevgilim, bunu dinlemek istiyorsanız gel bir ömür boyu beni dinle.

Senden başka birini sevmenin ihtimalini bile düşünemiyorum. Daha doğrusu senden başkası nasıl sevilebilir onu da bilmiyorum. Aslında bunu hiç öğrenmek istemiorum. Bu yüzden gel yanıma ve güzel sevilecek olmanın tadını bir ömür boyu sür bebeğim.

En güzel >uzun romantik sözler< için tıklayın.

Sen karşıma çıkmadan önce dünyanın bu kadar heyecanlı bir yer olduğunu bilmiyordum. Dünyamı güzelleştirdin sen benim! Dünyanın bana her daim bu denli güzel görünebilmesi için ömür boyu yanımda yer alır mısın?

Uyandığım zaman aklıma ilk sen geliyorsun. Seninle geçireceğim uzun bir ömür geliyor. Sende eğer aynı duygulara sahipsen eğer bana EVET der misin?

Bu yaşıma kadar adını kalbime kazıyacak kimsem olmadı. Ta ki sen gelene kadar. Bana izin verirsen eğer ömrüm boyunca adını yüreğime kazıyacağım benim olur musun?

Biliyorum bu zamanda birine güvenmek kolay bir iş değil. Ama sana bir şeyi garanti edebilirim ki senin kadar kimseyi sevmedim, seninle kurduğum hayalleri bir başkasıyla asla kurmadım. Bana büyük bir aşk için şans vermek ister misin?

Duyduğum her şarkı seni hatırlatıyor bana, seni sevebilmek bile ruhumu aydınlatıyor. Senin bundan henüz haberin yok ama tüm şarkıların içerisinde seni bulabilmek ne kadar keyifli bilemezsin. Kalbinde bana yer açmak, kalbimin sahibi olmak ister misin? Bana evet dersen ne kadar şanslı olduğunu kendinde görecek ve hiç bitmemesini isteyeceksin.

En romantik evlilik teklifi sözleri paylaştığımız yazımızın burada sonuna geldik.

Puan Vermek ister misin?; )
[Total: 0 Average: 0]
Reklam-A

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Auto